EKXJ161ELL331MLN3S
CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKXJ161ELL331MLN3S
EKXJ161ELL331MLN3S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKXJ161ELL331MLN3S, 330 µF kapasitanslı ve 160 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipinde tasarlanan bu komponen through-hole montaj için uygundur. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olup automotive uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 12000 saatlik ömür süresi garantisinde bulunur. -40°C ile 105°C arası geniş çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 100 kHz'de 3.0375 A ve 120 Hz'de 1.35 A ripple current kapasitesiyle güç kaynağı filtrelemesi, enerji depolama ve sinyal yükseltme uygulamalarında tercih edilir. ±20% toleransa sahiptir.
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 3.0375 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V