EKXG401ELL470ML25S
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKXG401ELL470ML25S
EKXG401ELL470ML25S Hakkında
EKXG401ELL470ML25S, United Chemi-Con tarafından üretilen 47µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direk entegre edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 10000 saatlik ömür süresi garanti eder. ±20% tolerans ve 100 kHz'de 1.175A ripple current kapasitesi sayesinde güç kaynakları, amplifikatörler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Düşük frekans desteği (120 Hz'de 470 mA) ile endüstriyel ve tüketici elektroniğinde yaygın olarak tercih edilen bir kompanent.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.175 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 470 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V