EKXG201ELL470MK20S
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKXG201ELL470MK
EKXG201ELL470MK20S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKXG201ELL470MK20S, 47 µF kapasitans değerine ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipine uygun olan bu komponentin ±20% toleransı vardır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 10000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. 100 kHz'de 975 mA ve 120 Hz'de 390 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve analog sistemlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 975 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 390 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V