EKXG201ELL331MMP1S
CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKXG201ELL331MMP1S
EKXG201ELL331MMP1S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKXG201ELL331MMP1S, 330 µF kapasitanslı ve 200 V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 105°C arasındadır ve 105°C'de 10000 saat ömür süresi garantilidir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. 100 kHz'de 3.2175 A ve 120 Hz'de 1.43 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve indüstriyel elektrik devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Polar yapısı nedeniyle kutuplu bağlantı gerekmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.2175 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.43 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V