EKXG201ELL151ML25S
CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKXG201ELL151ML25S
EKXG201ELL151ML25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKXG201ELL151ML25S, 150 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimleme yapılabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 10.000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 1.89 A @ 100 kHz ripple current kapasitesi yüksek frekanslı uygulamalarda, 840 mA @ 120 Hz kapasitesi düşük frekanslı uygulamalarda kullanılabilir. ±20% tolerans ile güç kaynakları, filtreler ve coupling aplikasyonlarında yer alır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.89 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 840 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V