EKXG161ELL221ML25S
CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKXG161ELL221ML25S
EKXG161ELL221ML25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKXG161ELL221ML25S, 220µF kapasitanslı ve 160V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi pakette sunulan bu polarize kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 10000 saatlik ömür süresi ile güvenilir çalışma garantisi sağlar. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. Yüksek frekans (100 kHz) ripple akımı 2.295 A, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 1.02 A'dir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerinde sağlanır. Through-hole montaj özelliği ile geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.295 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.02 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V