EKXE251ELL100MH15D
CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL TH
Seri / Aile Numarası
EKXE251ELL100MH15D
EKXE251ELL100MH15D Hakkında
EKXE251ELL100MH15D, United Chemi-Con tarafından üretilen 10µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, can tipi paketlemede sunulan bu kondansatör through-hole montaj için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve 150mA @ 100kHz ripple current özellikleri ile güç kaynakları, AC/DC konvertörleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 150 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 60 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V