EKXE201ELL270MJ16S
CAP ALUM 27UF 20% 200V RADIAL TH
Seri / Aile Numarası
EKXE201ELL270MJ16S
EKXE201ELL270MJ16S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKXE201ELL270MJ16S, 27 µF kapasitanslı, 200V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 12000 saat ömrü (105°C'de) ile tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipine uygun olup, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 100 kHz'de 300 mA ve 120 Hz'de 120 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V