EKRG350ETS222MM20S
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKRG350ETS222MM
EKRG350ETS222MM20S Hakkında
EKRG350ETS222MM20S, United Chemi-Con tarafından üretilen radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 2200µF kapasitanslı bu kondansatör, 35V nominal gerilim için tasarlanmış olup ±20% toleransa sahiptir. Through-hole montaj türüne uygun olan bileşen, -55°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışabilir. 105°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunar. Düşük frekansta (120 Hz) 1.11A, yüksek frekansta (100 kHz) 1.1988A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1988 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V