EKRG100ETC221MF09D
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKRG100ETC221MF09D
EKRG100ETC221MF09D Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKRG100ETC221MF09D, 220 µF kapasitansa ve 10V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegre edilir. ±20% tolerans ve -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 1000 saat ömür süresi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve energy storage uygulamalarında kullanılır. 100 kHz'de 23 mA ve 120 Hz'de 154 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 154 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V