EKMZ451VSN561MR45S
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMZ451VSN561MR45S
EKMZ451VSN561MR45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMZ451VSN561MR45S, 560 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket türü ile through-hole montajı destekler. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömürlü tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olup, 50 kHz'de 2.874 A ve 120 Hz'de 2.01 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, konvertörler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.874 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.01 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V