EKMZ451VSN271MP45S
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMZ451VSN271MP45S
EKMZ451VSN271MP45S Hakkında
EKMZ451VSN271MP45S, United Chemi-Con tarafından üretilen 270µF kapasitanslı, 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tasarımı ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 50 kHz'de 1.859A ve 120 Hz'de 1.3A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.859 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V