EKMZ421VSN561MR40S
CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMZ421VSN561MR40S
EKMZ421VSN561MR40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMZ421VSN561MR40S, 560µF kapasitansa ve 420V nominal gerilime sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 50 kHz'de 2.803A ve 120 Hz'de 1.96A ripple akım özelliklerine sahiptir. Through hole montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.803 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.96 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V