EKMZ421VSN391MR30S
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMZ421VSN391MR30S
EKMZ421VSN391MR30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMZ421VSN391MR30S, 390 µF kapasitansına ve 420 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj türü ile through hole uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% toleranstan üretilen bu kondansatör, 50 kHz'de 2.2165 A ve 120 Hz'de 1.55 A ripple current kapasitesine sunabilir. Genel amaçlı elektrik ve elektronik uygulamalarında, özellikle yüksek gerilim çalışan endüstriyel cihazlar, güç kaynakları ve dönüştürücülerde yaygın şekilde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.2165 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V