EKMZ421VSN331MQ35S
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMZ421VSN331MQ35S
EKMZ421VSN331MQ35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMZ421VSN331MQ35S, 330 µF kapasitanslı, 420 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 2000 saat ömrü 105°C'de belirtilmiştir. ±20% tolerans değeriyle, 50 kHz'de 2.1164 A ve 120 Hz'de 1.48 A ripple akımı kapasitesiyle yüksek frekans ve düşük frekans uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1164 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V