EKMZ421VSN221MP35S
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMZ421VSN221MP35S
EKMZ421VSN221MP35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMZ421VSN221MP35S, 220 µF kapasitansı ve 420V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 1.62A ve 120 Hz'de 1.13A ripple akımını tolere eder. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6159 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.13 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V