EKMW451VSN821MA50S
CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMW451VSN821MA50S
EKMW451VSN821MA50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMW451VSN821MA50S, 820µF kapasitansı ve 450V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can snap-in montaj tipine sahip bu komponent, -25°C ile 105°C arası çalışma sıcaklık aralığında 2000 saat ömür süresi garantilemektedir. ±20% tolerans ve 50 kHz'de 3.46A, 120 Hz'de 2.42A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve EMI bastırma uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.4606 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.42 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V