EKMW451VSN561MR50S
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMW451VSN561MR50S
EKMW451VSN561MR50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMW451VSN561MR50S, 560 µF kapasitansına sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür sertifikasına sahiptir. ±20% tolerans ve 2.9172 A (50 kHz) / 2.04 A (120 Hz) ripple current özellikleri ile genel amaçlı güç kaynağı filtreleme, ayırma ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.9172 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V