EKMW451VSN471MR45S
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMW451VSN471MR45S
EKMW451VSN471MR45S Hakkında
EKMW451VSN471MR45S, United Chemi-Con tarafından üretilen 470µF kapasitansla 450V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj türüne sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransla üretilen kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 2.6455 A ve 120 Hz'de 1.85 A ripple akımı taşıyabilir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.6455 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.85 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V