EKMW451VSN391MA30S
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMW451VSN391MA
EKMW451VSN391MA30S Hakkında
EKMW451VSN391MA30S, United Chemi-Con tarafından üretilen 390µF kapasiteli, 450V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa türünde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için uygundur. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür süresi (105°C'de) ile güç kaynakları, amplifikatörler, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel elektronik devrelerde kullanılabilir. Geniş çalışma sıcaklığı aralığı (-25°C ~ 105°C) sayesinde çeşitli ortamlara uyum sağlar. 50 kHz'de 2.1736A ripple akımı ve 120 Hz'de 1.52A ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1736 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V