EKMW451VSN181MQ30S
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMW451VSN181MQ30S
EKMW451VSN181MQ30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMW451VSN181MQ30S, 180µF kapasitansa ve 450V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile PCB'ye doğrudan monte edilebilen bu kondansatör, 2000 saat ömür süresine 105°C sıcaklıkta sahiptir. -25°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. 50 kHz yüksek frekans ripple akım değeri 1.5015A, 120 Hz düşük frekans ripple akım değeri 1.05A'dir. ±20% toleransı ile bu kondansatör, güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve genel amaçlı endüstriyel uygulamalarda geniş kullanım alanına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5015 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V