EKMW421VSN331MR30S
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMW421VSN331MR
EKMW421VSN331MR30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMW421VSN331MR30S, 330µF kapasitanslı 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kılıflı Through Hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantilidir. 50 kHz'de 2.0449A ve 120 Hz'de 1.43A ripple current taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve DC hat stabilizasyonunda kullanılmaya elverişlidir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.0449 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.43 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V