EKMW421VSN331MA25S
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKMW421VSN331MA25S
EKMW421VSN331MA25S Hakkında
EKMW421VSN331MA25S, United Chemi-Con tarafından üretilen 330 µF kapasiteli, 420V rated voltage ile snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (105°C'de) özellikleriyle güç kaynakları, inverterler, motor kontrolü ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. 50 kHz'de 1.9734 A ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında radial can paket formatında sunulmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9734 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.38 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V