EKMW421VSN271MP45S
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMW421VSN271MP45S
EKMW421VSN271MP45S Hakkında
EKMW421VSN271MP45S, United Chemi-Con tarafından üretilen 270µF kapasitansla sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltaj ile yüksek voltajlı uygulamalarda kullanıma uygun olup, Through Hole montaj türüne sahiptir. Radial, Can - Snap-In kasa tipiyle PCB üzerine kolay montajı sağlanır. -25°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans değeriyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, frekans dönüştürücüler ve endüstriyel elektronik sistemlerde yaygın olarak tercih edilir. 50 kHz'de 1.859A ve 120 Hz'de 1.3A ripple akım kapasitesiyle düşük ve yüksek frekans uygulamalarında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.859 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V