EKMW401VSN681MR45S
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMW401VSN681MR45S
EKMW401VSN681MR45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMW401VSN681MR45S, 680 µF kapasitansına ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. 50 kHz'de 3.27A, 120 Hz'de 2.29A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve timing devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.2747 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.29 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V