EKMW401VSN681MA35S
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMW401VSN681MA
EKMW401VSN681MA35S Hakkında
EKMW401VSN681MA35S, United Chemi-Con tarafından üretilen 680µF kapasiteli, 400V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial montaj tipi ile through-hole PCB'lere montajı yapılır. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 2000 saat yaşam süresi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, dc-dc dönüştürücüler ve filtre devrelerinde kullanılır. 50 kHz'de 2.717 A ve 120 Hz'de 1.9 A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında da uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.717 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V