EKMW401VSN561MR40S
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMW401VSN561MR40S
EKMW401VSN561MR40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMW401VSN561MR40S, 560 µF kapasitansı ve 400V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu bileşen, 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değeri ile sunulan kondansatör, 50 kHz'de 2.9029 A ve 120 Hz'de 2.03 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, inverter devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.9029 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.03 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V