EKMW401VSN561MA30S
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMW401VSN561MA30S
EKMW401VSN561MA30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMW401VSN561MA30S, 560µF kapasitans değerine sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajını destekler. ±20% tolerans aralığında çalışır ve -25°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığına dayanır. 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Yüksek frekans ripple akımı kapasitesi 2.431A @ 50kHz, düşük frekans ripple akımı 1.7A @ 120Hz'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.431 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V