EKMW401VSN391MR30S
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMW401VSN391MR30S
EKMW401VSN391MR30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMW401VSN391MR30S, 390µF kapasitansına sahip 400V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kasa tipi ile through-hole montaj yöntemi kullanılır. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışmak üzere tasarlanmıştır. 105°C'de 2000 saatlik ömre sahiptir. Düşük frekansta (120 Hz) 1.61A, yüksek frekansta (50 kHz) 2.3023A ripple current taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3023 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.61 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V