EKMT451VSN820MP25S
CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMT451VSN820MP25S
EKMT451VSN820MP25S Hakkında
United Chemi-Con üretimi EKMT451VSN820MP25S, 82 µF kapasitanslı, 450 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In kasa tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -25°C ile +105°C arası işletme sıcaklık aralığına sahiptir. 3000 saat ömür garantisi 105°C'de belirtilmiştir. 50 kHz'de 1.1583 A, 120 Hz'de 810 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme devrelerinde kullanılan bu polar kondansatör, yüksek voltaj uygulamaları için uygun bir çözümdür.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1583 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 810 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V