EKMT421VSN471MA40S
CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKMT421VSN471MA40S
EKMT421VSN471MA40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMT421VSN471MA40S, 470µF kapasitansa sahip yüksek voltaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V nominal voltaj ile güç kaynakları, enerji dönüştürme devreleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Snap-in radial kasa ile PCB üzerine monte edilir. -25°C ile +105°C arasında çalışır, 105°C'de 3000 saatlik ömür sunur. ±20% tolerans ve 3.74A (50kHz) / 2.62A (120Hz) ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.7466 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.62 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V