EKMT421VSN391MR45S
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMT421VSN391MR
EKMT421VSN391MR45S Hakkında
EKMT421VSN391MR45S, United Chemi-Con tarafından üretilen 390µF kapasitanslı, 420V voltaj dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile panel ve PCB uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömür @ 105°C ile genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. 50 kHz'de 3.32A, 120 Hz'de 2.32A ripple akım kapasitesi ile -25°C ile 105°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3176 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.32 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V