EKMT421VSN331MA30S
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMT421VSN331MA
EKMT421VSN331MA30S Hakkında
EKMT421VSN331MA30S, United Chemi-Con tarafından üretilen 330µF kapasitanslı, 420V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipinde tasarlanan bu komponentin ±20% tolerans aralığında çalışır. -25°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 50 kHz'de 2.9315 A, 120 Hz'de 2.05 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, frekans dönüştürücüler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılan, yüksek gerilim uygulamalarına uygun bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.9315 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V