EKMT421VSN221MP50S
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMT421VSN221MP50S
EKMT421VSN221MP50S Hakkında
EKMT421VSN221MP50S, United Chemi-Con tarafından üretilen 220 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, radial snap-in montajı destekleyen through-hole teknolojisini kullanır. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 2.288 A ve 120 Hz'de 1.6 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.288 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V