EKMT421VSN181MP40S
CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMT421VSN181MP40S
EKMT421VSN181MP40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMT421VSN181MP40S, 180 µF kapasiteli 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipinde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ile 3000 saat ömür süresi 105°C'de garantidir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. Yüksek frekans (50 kHz) ripple akımı 1.9162 A, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 1.34 A'dir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9162 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.34 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V