EKMT421VSN121MQ25S
CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMT421VSN121MQ25S
EKMT421VSN121MQ25S Hakkında
EKMT421VSN121MQ25S, United Chemi-Con tarafından üretilen 120 µF kapasiteli, 420 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sağlar. 3000 saatlik çalışma ömrü 105°C'de garantilidir ve -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. Düşük frekans (120 Hz) ripple current kapasitesi 1.09 A, yüksek frekans (50 kHz) ripple current kapasitesi 1.5587 A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel devre tasarımlarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5587 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.09 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V