EKMT421VSN121MP30S
CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMT421VSN121MP30S
EKMT421VSN121MP30S Hakkında
EKMT421VSN121MP30S, United Chemi-Con tarafından üretilen 120 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in paket tipi ile PCB'ye kolaylıkla monte edilebilir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömrü bulunmaktadır. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel devreler gibi alanlarda kullanılabilir. 50 kHz'de 1.5158 A ve 120 Hz'de 1.06 A ripple current kapasitesi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5158 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V