EKMS501VSN560MP30S
CAP ALUM 56UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS501VSN560MP30S
EKMS501VSN560MP30S Hakkında
EKMS501VSN560MP30S, United Chemi-Con tarafından üretilen 56 µF kapasiteli, 500V rated gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, 50 kHz'de 829.4 mA ve 120 Hz'de 580 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 829.4 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 580 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V