EKMS501VSN181MQ50S
CAP ALUM 180UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS501VSN181MQ50S
EKMS501VSN181MQ50S Hakkında
United Chemi-Con EKMS501VSN181MQ50S, 180 µF kapasitanslı, 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye hızlı ve güvenli bağlantı sağlar. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 3000 saatlik ömür garanti eder. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 50 kHz'de 1.716 A ve 120 Hz'de 1.2 A ripple akım taşıyabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, konvertörler ve filtering devreleri gibi yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.716 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V