EKMS501VSN101MP45S
CAP ALUM 100UF 20% 500V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKMS501VSN101MP45S
EKMS501VSN101MP45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS501VSN101MP45S, 100 µF kapasitans değerine sahip 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi garanti eder. Yüksek frekans ripple akımı 1.1869 A @ 50 kHz, düşük frekans ripple akımı ise 830 mA @ 120 Hz kapasitesindedir. İçyapısı polarize olan bu bileşen, güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol cihazları ve diğer AC/DC dönüştürücü uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1869 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 830 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V