EKMS451VSN561MA50S
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS451VSN561MA50S
EKMS451VSN561MA50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS451VSN561MA50S, 560 µF kapasitansı ve 450V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi snap-in montaj yapısına sahip bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekansta (50 kHz) 3.1746 A ve düşük frekansta (120 Hz) 2.22 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilen ürün, güç kaynakları, endüstriyel elektronik ve genel filtre uygulamalarında kullanılan bir standart kompanent olarak hizmet verir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.1746 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V