EKMS451VSN151MP40S
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKMS451VSN151MP40S
EKMS451VSN151MP40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS451VSN151MP40S, 150 µF kapasitansına ve 450 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In kasa tasarımı ile through-hole montajı destekler. -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat yaşam süresi garantisi sunur. ±20% tolerans ile belirlenir. 50 kHz'de 1.3442 A ve 120 Hz'de 940 mA ripple current kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtering ve energy storage sistemlerinde kullanılır. Aktif ürün olarak temin edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3442 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 940 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V