EKMS451VSN121MQ25S
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS451VSN121MQ25S
EKMS451VSN121MQ25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS451VSN121MQ25S, 120µF kapasitansa ve 450V nominal voltaja sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 1.1583 A ve 120 Hz'de 810 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertör devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. Through Hole montajı ile PCB'ye kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1583 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 810 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V