EKMS451VSN121MP30S
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS451VSN121MP30S
EKMS451VSN121MP30S Hakkında
EKMS451VSN121MP30S, United Chemi-Con tarafından üretilen 120 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilimle tasarlanmış bu komponent, radial snap-in kasa tipinde Through Hole montaj için uygundur. -25°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömrü garanti edilmektedir. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, yüksek frekans (50 kHz) uygulamalarda 1.1583 A, düşük frekans (120 Hz) uygulamalarda 810 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, konverterler ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1583 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 810 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V