EKMS421VSN561MA45S
CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS421VSN561MA45S
EKMS421VSN561MA45S Hakkında
United Chemi-Con üretimi EKMS421VSN561MA45S alüminyum elektrolitik kondansatördür. 560 µF kapasitans ve 420 V nominal gerilim ile tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipine sahip bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömrü bulunmaktadır. ±20% tolerans ile sağlanan ürün, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, yüksek gerilim devreleri ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılır. 50 kHz'de 3.1031 A ve 120 Hz'de 2.17 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.1031 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V