EKMS421VSN471MR50S
CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS421VSN471MR50S
EKMS421VSN471MR50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS421VSN471MR50S, 470µF kapasitans değerine sahip 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajlı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -25°C ~ 105°C çalışma sıcaklık aralığında 3000 saatlik ömür süresi sunar. 50 kHz'de 2.717 A ve 120 Hz'de 1.9 A ripple akım yeteneğine sahiptir. Yüksek gerilim uygulamalarında, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel kontrol devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.717 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V