EKMS421VSN391MR45S
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS421VSN391MR45S
EKMS421VSN391MR45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS421VSN391MR45S, 390 µF kapasitans ve 420 V nominal voltaj değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile PCB'ye direkt yerleştirmeye uygun tasarlanmıştır. -25°C ile +105°C arasında çalışabilmekte, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 50 kHz'de 2.431 A ve 120 Hz'de 1.7 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, frekans dönüştürücüler ve yüksek voltaj devrelerinde kullanılır. Through-hole bağlantı noktaları, sağlam mekanik tutunuş sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.431 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V