EKMS421VSN221MQ35S
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS421VSN221MQ35S
EKMS421VSN221MQ35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS421VSN221MQ35S, 220µF kapasitansına ve 420V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipiyle through-hole uygulamalar için tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 3000 saat ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. ±20% toleranslı bu kondansatör, 1.6874 A @ 50 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 1.18 A @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı özelliklerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6874 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.18 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V