EKMS421VSN121MP30S
CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS421VSN121MP30S
EKMS421VSN121MP30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS421VSN121MP30S, 420V rated voltaja sahip 120µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C sıcaklıkta 3000 saat yaşam süresi garantisi sağlar. ±20% tolerans ile tasarlanan bileşen, 50 kHz'de 1.1583 A ve 120 Hz'de 810 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, invertörler, frekans dönüştürücüler ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1583 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 810 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V