EKMS401VSN561MA35S
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS401VSN561MA
EKMS401VSN561MA35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS401VSN561MA35S, 560 µF kapasitansı ve 400V rated voltage özellikleri ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olup, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir. 3000 saatlik ömür ömrü @ 105°C sıcaklıkta sağlar. ±20% tolerans değerine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 2.9315 A @ 50 kHz, düşük frekans ripple akımı 2.05 A @ 120 Hz'dir. Power supply, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.9315 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V